כל סוגי ה- קאזה להורדה

תוכנות שיתוף קבצים (קאזה , קזה , קאזאה , KAZA , KAZAA , אימיול , אי מיול , אי-מיול , emule , e-mule , lhemule)

 

קאזה עברית להורדה 2.8 - Kazaa lite Hebrew

תוכנת שיתוף הקבצים הטובה והוותיקה.
מעולה בעיקר להורדת מוסיקה ושירים
אך גם להורדת סרטים , משחקים , תוכנות , תרגומים ועוד.
ה קאזה שלך לא מתחברת ? בעיות חיבור  או בעיות אחרות ?
הגרסא החדישה פותרת את כל בעיות ההתחברות הקיימות בגרסאות האחרות.

מומלץ ביותר!

קאזה בעברית להורדה

Kazaa lite Download               

קאזה 3.2.5 Kazaa

קאזה תוכנת הקבצים הפופולארית קאזה, בתרגום ממשק מלא לעיברית וללא תוספות SpyWare !! התוכנה איננה מכילה את מציפי הפרסומות המעצבנים שבגירסה הרגילה. את עבודת התרגום יזמו חבורה ישראלית אשר דאגה לתרגם את כל שורות הקוד לתמיכה בעיברית מלאה, התוכנה היא למעשה חבילה שלמה של כלים הנפוצים לאחר גיור והם :KaZaA Lite Speed Up,PseudoTrack .חובה להוריד קאזה גם אם ברשותכם גירסה קודמת של התוכנה!

קאזה 3.2.5 להורדה

Kazaa 3.2.5 Download

 

אודות קאזה / kazaa

קאזה (באנגלית Kazaa ) היא תוכנה ל שיתוף קבצים באינטרנט
שהחלה את דרכה במרץ 2001 והיא פועלת באמצעות פרוטוקול FastTrack שפותח עבורה.


התוכנה פותחה על ידי ניקלס זנסטרום וג'אנוס פריס שפתחו חברה בשם "שרמן נטוורקס" שבעזרתה הפעלו את התוכנה.
אחרי תביעות על החברה נגד הפרת זכויות יוצרים החליטה החברה לאפשר שיתוף קבצים מיוחדים בתשלום.


מכיוון שהתוכנה ממומנת על ידי כך שהיא כוללת רוגלות, תוכנות פרסום, פרסומות וחלונות קופצים, יצרו מתנדבים גירסה לתוכנה הנקראת קאזה לייט
הנקייה מפרסומות ורוגלות. כיום קאזה הרגילה לא נמצאת באינטרנט ויש אפשרות להוריד רק את קאזה לייט.
חברת קאזה החליטה להילחם נגד "קאזה לייט", ודרשה ממנוע החיפוש גוגל לצנזר קישורים המאפשרים להוריד את התוכנה;
גוגל נענו לבקשתה. לקאזה לייט נוצרה גירסה חדשה בשם קאזה לייט ריזורקשן (לידה מחדש) (Resurrection) שגם היא נקייה מפרסומות ורוגלות למינהן.

(התוכנה הניתנת להורדה מדף זה הינה הגרסא העברית של תוכנה זו הידעוה בקיצור KLR)

חדשות מעולם שיתוף הקבצים     KAZAA      EMULE      קאזה     אימיול

הסדר בתביעה נגד " קאזה "; תהפוך לחוקית

כתבות מדריכים ולינקים נוספים בנושא :

שאלות נפוצות בתוכנת אימיול

מדריך : כך תאיצו את emule
Ynet הסדר בתביעה נגד "קאזה"; תהפוך לחוקית - מחשבים
Ynet בית משפט אוסטרלי: קאזה אינה חוקית - מחשבים
Emule hebrew - אימיול עברית Lhemule
וואלה! מחשבים - עוד מכה לשיתוף הקבצים
PC Arena -> איי מיול או קאזה ?
וואלה! מחשבים - עוד לא סוגרים את אימיול

 

בעלי תוכנת שיתוף הקבצים " קאזה " הגיעו להסדר עם תעשיית הבידור, שתבעה את החברה בגלל הפרת זכויות יוצרים.
בעלי הזכויות יקבלו כ-115 מיליון דולרים פיצויים

 

Sharman Networks, בעלת תוכנת שיתוף הקבצים " קאזה ", סיכמה על הסדר עם תעשיית הבידור, אשר תבעה את החברה בטענה להפרת זכויות יוצרים בשירות.

 

" קאזה ", בעבר תוכנת שיתוף הקבצים הפופולרית בעולם, מאפשרת למשתמשים בה להוריד ולשתף קבצים – שירים, תוכנות, סרטים, משחקים ועוד – המאוחסנים במחשבים של מיליוני משתמשים רחבי העולם. הפדרציה העולמית של תעשיית המוזיקה (IFPI) תבעה את החברה, בטענה כי חלק נכבד מהקבצים המופצים ברשת שיתוף הקבצים מוגנים בזכויות יוצרים.

 

תעשיית הבידור מסרה היום (ה') כי Sharman Networks התחייבה לנסות לחסום שיתוף של תכנים המוגנים בזכויות יוצרים ברשת שיתוף הקבצים , ולשלם פיצוי אשר תואר כ"סכום כסף משמעותי".

 

המשמעות: לא ניתן עוד להוריד קבצים פיראטיים

 

על פי תנאי ההסכם, החברה תשלם לחברות המוזיקה הגדולות בעולם - יוניברסל, סוני BMG, חברת EMI וורנר מיוזיק פיצויים בסך כ-115 מיליון דולרים, על פי פדרציית המוזיקה הבינלאומית.

 

נוסף על כך, Sharman Networks התחייבה גם "לנקוט בכל האמצעים" כדי לבלום את תופעת הפיראטיות המקוונת, ובכלל זה לשלב בתוכנה מסננים חזקים ובטוחים, שמטרתם למנוע ממשתמשי התוכנה לאתר ולהוריד שירים וסרטים המוגנים בזכויות יוצרים. המשמעות: החל מהשעות הקרובות, לא ניתן יהיה להוריד עוד תכנים בלתי חוקיים באמצעות התוכנה.

 

"מדובר בפיצויים בהיקף משמעותי", ציין יו"ר ומנכ"ל ה-IFPI, ג'ון קנדי, " קאזה תהפוך לחוקית מיד. עמד לרשותם זמן רב כדי להתכונן לרגע הזה ".

 

"שירותי שיתוף קבצים שהתבססו על גניבת זכויות יוצרים הופכים חוקיים או נסגרים. במקביל, שירותי המוזיקה המקוונים החוקיים מצליחים יותר ויותר", אמר מיץ' ביינוול, מנהל ה-RIAA, איגוד תעשיית המוזיקה בארצות הברית.

 

" קאזה להורדה " הרבה אחרי השיא

 

תעשיית המוזיקה פתחה במתקפה משפטית אגרסיבית במטרה לחסל את הפיראטיות המקוונת. בין השאר, נתבעו תוכנות שיתוף הקבצים , קאזה , מורפיאוס , גרוקסטר ואחרות, כמו גם אלפי משתמשים שנחשדו בהפצת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים בתוכנות שיתוף הקבצים. בינתיים, שירותי מוזיקה חוקיים כמו iTunes צברו תאוצה, והציעו תחליף בתשלום לשירותים הפיראטיים. 

 

ג'ונתן ארבר, אנליסט בחברת המחקר Ovum, ציין כי להסדר יש משמעות סימבולית עיקר, מאחר וקאזה מצויה הרבה אחרי שיאה.

 

"אך במונחים של צמצום בפיראטיות, לא סביר כי להסדר תהיה משמעות רבה. קאזה להורדה אינה פופולרית כפי שהייתה בעבר", הוא אמר, "משתמשים רבים זנחו אותה

לטובת שירותים טובים יותר. עם זאת, מדובר בניצחון משפטי גדול לתעשיית המוזיקה והיא תוכל לנפנף בו".

 

 

" קאזה להורדה " פותחה על ידי ניקלס זננסטרום ויאנוס פרי, שמאוחר יותר מכרו אותה ל-Sherman, הרשומה באיי ונואטו אך פועלת מאוסטרליה. השניים פיתחו את Skype , תוכנת ה-VoIP המצליחה. " קאזה " ירשה את מקומה של "נאפסטר" כתוכנת שיתוף הקבצים המצליחה בעולם, בעקבות סגירתה. בניגוד ל" נאפסטר ", " קאזה " לא הוגבלה ל- שיתוף קבצי מוזיקה בלבד.

 

בשנים 2003-2004 הגיעה התוכנה לשיאה. בשלב מסוים נרשמו יותר מ-4.2 מיליון משתמשים בו זמנית בתוכנה ברחבי העולם. שילוב סיטוני של תוכנות פרסום וריגול " kazaa " גרמו למשתמשים רבים להתרחק מהתוכנה, ובינתיים צצו גם תחליפים בדמות פרוטוקול שיתוף הקבצים " ביטורנט " (לסרטים ולסדרות טלוויזיה חדישות), eDonkey 2000 ו- תוכנות שיתוף קבצים נוספות.

 

מטרה חמקמקה

kazaa " התגלתה כמטרה חמקמקה למדי עבור תעשיית המוזיקה. תעשיית המוזיקה תבעה את החברה בהולנד, אך בית משפט במדינה קבע כי החברה אינה אחראית לשימוש בלתי חוקי של חלק מהמשתמשים בתוכנה.

 

בחודש ספטמבר, 2005, בית משפט באוסטרליה קבע כי Sharman הפרה זכויות יוצרים וציווה על החברה להפסיק להציע לאזרחי אוסטרליה להפיץ תכנים בלתי מורשים. בעקבות הפסיקה החברה חסמה את האפשרות של אזרחי אוסטרליה להוריד את התוכנה.

 

בחודש יוני, 2005, בית המשפט העליון בארה"ב פסק כי תוכנות שיתוף קבצים מורפיאוס ו- גרוקסטר עברו על החוק כאשר עודדו משתמשים להפר זכויות יוצרים. בעקבות אותה פסיקה יצאה תעשיית הבידור במתקפה מחודשת על משתפי הקבצים וחברות השיתוף. ההסדר הנוכחי הוא הניצחון המשמעותי ביותר של התעשייה מאז הפסיקה של 2005.

אימיול להורדה הורדת אימיול קאזה להורדה אימיול kazaa download download kazaa


 

דני הוליווד  I  קאזה  I  ארץ נהדרת   I  רמזור  I  ערוצי טלוויזיה בשידור חי  I  טקסס הולדם פוקר  I  חשופים I ספרי ילדים

 כל הזכויות שמורות לאתר טיפסי © 2005 - 2012 , בפורטל טיפסי אפשר למצוא: אימיול להורדה , קאזה להורדה , שידור חי ערוץ 2 , שידור ישיר ערוץ 10 , שידורי ספורט , ארץ נהדרת , דני הוליווד , ערוץ 1 חיי , משחקים אונליין , הורדת תוכנות , מצלמות און ליין , שידורים אונליין , שידורים חיים , ערוץ 5 , אי סי קיו לפלאפון , מסנג'ר לסלולרי, מאגר ערוצי טלוויזיה בשידור ישיר , ערוצים למבוגרים , מצלמות און ליין , סרטים לצפייה ישירה , שידור ישיר , שידור חי של אירועים חשובים ועוד. במקרה של בעיה ניתן ליצור קשר כאן
אימון כושר אישי ערוץ 2 שידור חי סרטי סקס סקס ישראלי אתר שובבות אתר רטובות

eXTReMe Tracker