מסנג'ר 8.5 בטא 2 בעברית - Messenger 8.5 Beta 2

הגרסה העברית למסנג'ר 8.5 שכל כך חיכיתם לה הגיעה!!! הגרסה החדשה והרשמית של Windows Live Messenger. גרסה שונה מקודמותיה בעיקר מבחינה עיצובית ומעוצבת בצורה מתוחכמת בסגנון הויסטה.

 

להורדה לחץ כאן

 

 

מה זה מסנג'ר / Messenger

Windows Live Messenger (לשעבר MSN Messenger ) היא תוכנת מסרים מידיים עבור חלונות מבית מיקרוסופט, שדרכה אפשר לנהל שיחות עם אדם אחר בעזרת האינטרנט. בנוסף לשיחות הצ'אט שניתן לבצע בתוכנה, ניתן גם לבצע שיחות שמע עם מיקרופון ושיחות וידאו עם מצלמת אינטרנט. דרך התוכנה אפשר לשחק במשחקים כגון דמקה ואיקס עיגול. כמו כן ניתן לשלוח רגשונים, קריצות והודעות קול קצרות, לכתוב מסרים על ידי העכבר בלבד ולשוחח עם מספר אנשים בשיחת ועידה.

במסנג'ר, כמו גם במתחרותיה, יאהו מסנג'ר ו-AIM, ובניגוד ל-ICQ, מזוהים המשתמשים על־פי כתובת דואר אלקטרוני, ולא ע"פ מספר סידורי.


 

דני הוליווד  I  קאזה  I  ארץ נהדרת   I  רמזור  I  ערוצי טלוויזיה בשידור חי  I  טקסס הולדם פוקר  I  חשופים I ספרי ילדים

 כל הזכויות שמורות לאתר טיפסי © 2005 - 2012 , בפורטל טיפסי אפשר למצוא: אימיול להורדה , קאזה להורדה , שידור חי ערוץ 2 , שידור ישיר ערוץ 10 , שידורי ספורט , ארץ נהדרת , דני הוליווד , ערוץ 1 חיי , משחקים אונליין , הורדת תוכנות , מצלמות און ליין , שידורים אונליין , שידורים חיים , ערוץ 5 , אי סי קיו לפלאפון , מסנג'ר לסלולרי, מאגר ערוצי טלוויזיה בשידור ישיר , ערוצים למבוגרים , מצלמות און ליין , סרטים לצפייה ישירה , שידור ישיר , שידור חי של אירועים חשובים ועוד. במקרה של בעיה ניתן ליצור קשר כאן
אימון כושר אישי ערוץ 2 שידור חי סרטי סקס סקס ישראלי אתר שובבות אתר רטובות

eXTReMe Tracker