כל סוגי ביטורנט להורדה

BitTorrent

ביטורנט 6.0.3 BitTorrent

הגירסה החדשה של BitTorrent, אולי תוכנת שיתוף הקבצים הפופולרית ביותר בעולם, אינה "סתם" עוד שדרוג יפה ממשק ונטול באגים. הפעם מדובר בשיפור משמעותי בכל הנוגע לדרכי הפצת הקבצים בעזרת התוכנה, שמונעת שינה מעיניהם של מנהלי האולפנים וחברות המוזיקה.

ביטורנט להורדה

Download BitTorrent

uTorrent

יוטורנט 1.7.7 uTorrent

µTorrent היא גירסת הקליינט של פרוטוקול הביטורנט בין הפופולאריות ברשת, תוכנת שיתוף קבצים זו עושה שימוש מופחת ביותר בצריכת משאבי המחשב. אחת הבעיות של עבודה עם תוכנות שיתוף קבצים היא בזלילת משאבי המערכת כגון: כוח חישוב (CPU) זיכרון, דיסק קשיח רוחב פס אינטרנט וכו... תוכנה זו תוכננה במיוחד כדי למזער את היקף האיטיות בעבודה מקבילה.

יוטורנט להורדה

Download uTorrent

Morpheus

מורפיוס 5.5.1 Morpheus

Morpheus תוכנת שיתוף הקבצים החדשה בגירסה האחרונה ( 5.5.1 ) הכוללת אינטגראציה מלאה עם רשת שיתוף הקבצים BitTorrentמאפשרת לחפש ברחבי רשת האינטרנט אחר קבצי מדיה מכל הסוגים, לרבות MP3, סרטים, תמונות, תוכנות ועוד. הגירסה העדכנית של מורפאוס, התוכנה המספקת מענה לכל מכורי נאפסטר ז"ל. תוכנה זו דומה במידה ניכרת ל - KAZAA בצורתה החיצונית ובאוסף האפשרויות שהיא מציעה. גירסה זו מספקת חיפוש מהיר יותר, תוצאות חיפוש רבות יותר, חיפוש בכל הרשת (ולא רק בממשק התוכנה), ממשק מסרים מידיים, התאמה מיוחדת לבעלי חיבור מהיר או רגיל לאינטרנט ועוד.

מורפיוס להורדה

Download Morpheus

BitComet

ביטקומיט 0.99 BitComet

BitComet תוכנה חזקה מאוד, ונחשבת לאחת מהתוכנות שיתוף קבצים הפופולאריות בעולם. מאפשרת שיתוף מלא בטכנולוגיית Bittorrent ( ביטורנט היא הטכנולוגיה המתקדמת ביותר שמאפשרת שיתוף קבצים גדולים מ-100 מגה ועד 1 גיגה ). התוכנה מאפשרת תמיכה בהמשך הורדת קבצים לאחר שהופסקו, ציטוט, הגדרת מגבלות מהירות, סריקת פורטים אוטומאטית, IP פילטר וכו...

 ביטקומיט להורדה

Download BitComet

מה זה ביטורנט ? (Bittorrent)

הוא פרוטוקול קצה לקצה לתוכנות שיתוף קבצים שנכתב על ידי בראם כהן. התוכנה הראשונה נכתבה בפייתון.

הפרוטוקול מאפשר לאנשים רבים להוריד קובץ בלי להאט את קצב ההורדה של אנשים אחרים. דבר זה קורה על ידי כך שהמורידים עצמם משתפים את החלקים שהם הורידו עם שאר המורידים, במקום שכולם יורידו את הקובץ משרת אחד אשר רוחב הפס שלו מוגבל. בדרך זו, לא רק שהמשתמש משתמש ברוחב פס, אלא הוא גם תורם רוחב פס בחזרה לשאר המשתמשים.

התוכנה עובדת עם קבצים שסיומתם torrent. - קבצים אלו הם למעשה מצביעים שמטרתם להפנות את התוכנה למידע הדרוש על מנת להוריד את הקובץ המבוקש. קובץ ה-torrent מפנה את התוכנה ל-Tracker, שהוא למעשה שרת המכוון את כל התנועה בין המשתמשים המורידים את אותו קובץ.

ביטורנט שולחת ומקבלת מספר חלקים מקובץ ההורדה בו-זמנית, על פי הוראות ה-Tracker. היכולת לשלוח ולקבל חלקים שונים של הקובץ בו זמנית, ממשתמשים שונים, מאפשרת לביטורנט לשמור על קצב העברה גבוה מאוד.

למשל:

  • אדם מסוים רוצה להוריד את הקובץ A באמצעות ביטורנט.
  • הוא תר את האינטרנט אחר קובץ Torrent המצביע על הקובץ A, ומפנה את התוכנה לשרת (Tracker).
  • ברגע שתוכנה מתחברת לשרת, היא מקבלת ממנו הוראות באשר למי מהמשתמשים השונים עליה להתחבר.
  • התוכנה מתחברת למשתמשים רבים ומורידה מכולם את הקובץ בו-זמנית.
  • כל חלק מהקובץ שהורד והוא כבר מוכן, הופך להיות זמין למשתמשים אחרים דרך התוכנה. כלומר, ברגע שהתוכנה מסיימת להוריד חלק מסוים, היא חולקת אותו עם שאר המשתמשים.
  • בו בזמן, השרת מפנה משתמשים אחרים אל המחשב של אותו אדם, על מנת שיוכלו להוריד ממנו חלקים מהקובץ שהורדתם הסתיימה.

בניגוד לתוכנות הקצה לקצה (P2P), ביטורנט מוצאת מקורות דרך שרת, ולא דרך משתמשים אחרים, על אף שהעברה עצמה של הקובץ כן מתבצעת ישירות ממשתמש לאחר. תוכנת שיתוף מהירה יחסית לתוכנות שיתוף אחרות.

ראו גם:

קישורים חיצוניים:


 

דני הוליווד  I  קאזה  I  ארץ נהדרת   I  רמזור  I  ערוצי טלוויזיה בשידור חי  I  טקסס הולדם פוקר  I  חשופים I ספרי ילדים

 כל הזכויות שמורות לאתר טיפסי © 2005 - 2012 , בפורטל טיפסי אפשר למצוא: אימיול להורדה , קאזה להורדה , שידור חי ערוץ 2 , שידור ישיר ערוץ 10 , שידורי ספורט , ארץ נהדרת , דני הוליווד , ערוץ 1 חיי , משחקים אונליין , הורדת תוכנות , מצלמות און ליין , שידורים אונליין , שידורים חיים , ערוץ 5 , אי סי קיו לפלאפון , מסנג'ר לסלולרי, מאגר ערוצי טלוויזיה בשידור ישיר , ערוצים למבוגרים , מצלמות און ליין , סרטים לצפייה ישירה , שידור ישיר , שידור חי של אירועים חשובים ועוד. במקרה של בעיה ניתן ליצור קשר כאן
אימון כושר אישי ערוץ 2 שידור חי סרטי סקס סקס ישראלי אתר שובבות אתר רטובות

eXTReMe Tracker