כל סוגי ה- ICQ להורדה

אי סי קיו ICQ 6 בעברית

תוכנה המסרים המידיים הפופולארית אי סי קיו ( ICQ ) התוכנה מאפשרת שליחת הודעות בין אנשי הקשר בזמן אמת, ,העברת מסרים קוליים, התוכנה מתאימה למשתמשי מערכת ההפעלה חלונות על כל גירסאותיה. אחד מיתרונותיה המשמעותיים זה אפשרות שליחת הודעות SMS לא על חשבונכם.
מאפשר לצ'טט בזמן אמת עם משתמשים אחרים באינטרנט, וכן לשתף ולשלוח קבצים מסוגים שונים באופן מיידי. בנוסף, התוכנה מאפשרת לבצע שיחות קוליות מהמחשב לטלפון, שיחות וידאו, עריכת רשימת אנשי קשר, שיבוץ סמלי הבעה (אייקונים) בתוך הטקסט ועוד.

אי סי קיו 6 להורדה

ICQ 6 Download

אי סי קיו לטלפון הנייד

תוכנת ICQ להורדה עכשיו גם לטלפון הנייד, להיות בכל מקום בעולם ועדיין להיות מקושר לכולם.

ICQ לנייד להורדה

ICQ Mobile Download

אי סי קיו ICQ 5 - גרסה 5.02 בעברית

PUSH2Talk - מעכשיו שמפעילים מיקרופון לא חייב שתמיד ישמעו אתכם. רק עם לחיצת כפתור מועבר הקול שלכם אל החבר בקצה השני, ממש כמו באוקי טווקי אמיתי. סקינים חדשים ומגניבים - ניתן לבחור ממספר מצומצם של סקינים אך בעתיד בטח יתווספו רבים אחרים משחקים במסך מלא עכשיו אפשר לשלוח הודעות בלחיצת כפתור ENTER שינוי מצבים - אפשר לבחור ולאפיין בעצמכם את מצב ה ICQ ועוד...

אי סי קיו 5 להורדה

ICQ 5 Download

ICQ פרו 2003a - תומך בסקינים

גירסת icq פרו המקצועית. גירסת ICQ המלאה תומכת במירב האופציות והתכונות של ICQ. גירסה זו תומכת בתוכנת ICQ PLUS (פלוס) שמאפשרת לשלב סקינים מגניבים.
התוכנה תומכת במחשבי 98 ומחשבי NT וכמובן XP.

גרסה זו בלבד תומכת ב ICQ PLUS .

אי סי קיו פרו להורדה

ICQ Pro Download

ICQ לייט גרסה 4.12 באנגלית

גרסת הלייט החדשה בגרסה האנגלית !
- ממשק יפה יותר וחלק יותר שמעניק מראה חדשני ועדכני יותר.
- Super Message שמאפשרת לשלוח בהודעה לינק או קובץ לכרטיס ברכה שליחת הזמנה למגוון משחקים והאפשרות לשלוח הודעה בו זמנית ל SMS ול ICQ .
- שיפור ענקי מאפשר לכל משתמשי ה ICQ לצרף תמונה משלהם או מתוך מאגר מוכן או פשוט לעלות תמונה מהמחשב השלכם. בקרוב אנחנו נשתף את כל מאגר התמונות של מסנג´ר עם אתר ICQ !!!
- שיפור במערכת ההיסטוריה
- הודעות קופצות כמו במסנג´ר ששולחים לכם הודעה
- הודעות מיוחדות למי שיש יום הולדת
- חלק חדש בשם ICQ XTRAZ שמשלב את כל הפונקציות של משחקים, תמונות, גלויות ועוד..
- שיחת וידאו .

ICQ לייט להורדה

ICQ Lite Download

ICQ לייט ( lite ) גרסה 4 בעברית

אי סי קיו גרסת הלייט החדשה בגרסת עברית מלאה !
- ממשק יפה יותר וחלק יותר שמעניק מראה חדשני ועדכני יותר.
- Super Message שמאפשרת לשלוח בהודעה לינק או קובץ לכרטיס ברכה שליחת הזמנה למגוון משחקים והאפשרות לשלוח הודעה בו זמנית ל SMS ול ICQ
- שיפור ענקי מאפשר לכל משתמשי ה ICQ לצרף תמונה משלהם או מתוך מאגר מוכן או פשוט לעלות תמונה מהמחשב השלכם.... בקרוב אנחנו נשתף את כל מאגר התמונות של מסנג´ר עם אתר ICQ !!!
- שיפור במערכת ההיסטוריה
- הודעות קופצות כמו במסנג´ר ששולחים לכם הודעה
- הודעות מיוחדות למי שיש יום הולדת
- חלק חדש בשם ICQ XTRAZ שמשלב את כל הפונקציות של משחקים, תמונות, גלויות ועוד..
- שיחות וידאו.

אי סי קיו לייט להורדה

ICQ Lite 4 Download

תוספי תוכנה מומלצים ל-ICQ

ICQ Lite Edition with Xtraz 
הגירסה הקלה ( לייט ) של תוכנת המספרים הפופולארית, בגירסת ה"Xtraz" החדשה מכילה פונק נוספות בנוסף לאלו הבסיסיות, תוך ניצול מינימלי של משאבי המערכת כגון: זיכרון,מקום בדיסק הקשיח וכו..., גירסה זו כוללת בתוכה אפשרות שליחת הודעות בין משתמשים, פרופילים, שליחת SMS, וכן מעבר ע"י שידרוג אוטומאטי לתוכנה הרגילה.
תוכלו לשחק און-ליין עם משתתפים נוספים, הממשק הינו חדש ונקי וסופר ידידותי למשתמש.

להורדה לחץ כאן!

ICQ Plus
תוסף לתוכנת ה ICQ שתאפשר לכם לשנות את אופן התצוגה של תוכנת המסרי הפופולארית. לאחר ההתקנה, באפשרותכם לבחור את סוג ה"סקין" (Skin) שתרצו, באפשרותכם אף לבחור חלק ספציפי בתוכנה ולהחליפו, כגון רקע התוכנה, כפתור ותפריטים ספציפי וכו, תוכלו גם ליצור "סקין".

להורדה לחץ כאן!

BoringCQ
תוכנה המודיעה לכם כאשר משתמש קורא את הודעת הסטטוס שלכם בתוכנת ICQ. התוכנה  פועלת ברקע, וכל פעם שמשתמש קורא את הסטטוס , תקפוץ תיבה קטנה עם פרטיו, והאירוע יתווסף לקובץ רישום (Log File). יש להפעילה לפני טעינת אייסיקיו.

להורדה לחץ כאן!

mICQ  
תוכנה קטנה המאפשרת לכם לפתוח כמה חשבונות במקביל בתוכנת המסרים הפופולארית ICQ , תוכלו לעבוד עם מספר חשבון שונה המקושר לכל חלון בניפרד, עד 1000 חלונות נפרדים במקביל. תוכנה זו שימושית במיוחד למשתמשים שברשותם כמה חשבונות ICQ פעילים.

להורדה לחץ כאן!

 

אתר הבית הרישמי
להורדת תוכנת מסנג'ר / Messenger
להורדת תוכנת אימיול / eMule
להורדת תוכנת קאזה / Kazaa

אודות ה- ICQ

ICQ (קרי: איי. סי. קיו.) היא תוכנת מסרים מידיים אשר שפותחה לראשונה על ידי חברת מיראביליס הישראלית. הגרסה הראשונה של התוכנה שוחררה בנובמבר 1996 והייתה לתוכנה הראשונה שסיפקה שירות של מסרים מידיים באינטרנט. הגיית האותיות של שם זה נשמעת כ-"I Seek You" ("אני מחפש אותך"). ב-8 ביוני 1998 נרכשה חברת מיראביליס ע"י חברת America Online. כיום תוכנת ICQ היא חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של מעל 29 מיליון משתמשים ברחבי העולם.

חברת מיראביליס נוסדה ביוני 1996, על ידי חמישה ישראלים: יאיר גולדפינגר, ספי ויגיסר, אמנון אמיר, אריק ורדי ואביו, איש העסקים יוסי ורדי. החמישה הבינו שישנם אנשים רבים המחוברים לרשת האינטרנט וגולשים באמצעות מערכת הפעלה שאינה UNIX, וכי לא קיימת תוכנה שתאפשר חיבור מיידי ביניהם. מה שהיה חסר זו הטכנולוגיה לאיתור ולקישור בין אנשים במערכת ההפעלה "חלונות" של מיקרוסופט.

הטכנולוגיה שפיתחה ICQ נתנה תנופה מחודשת לתחום המסרים המידיים, וזכתה להצלחה, כשהיא מופצת לשימוש בחינם. הצלחתה הביאה את חברת AOL לרכוש את מיראביליס ב-8 ביוני, 1998, תמורת 407 מיליון דולר. כך הפכה מיראביליס לחברת ההיי-טק הישראלית הראשונה שנמכרה בסכום שכזה.

 • תוכנת ICQ כוללת שליחת מסרים מידיים, תמיכה כאשר המשתמש אינו מחובר, שיחות הכוללות מספר משתמשים בו זמנית, שליחת SMS לטלפונים ניידים, אפשרות להעברת קבצים בין המשתמשים, כרטיסי ברכה (e-cards),משחקים המאפשרים למספר משתמשים לשחק יחדיו וכמובן אפשרויות חיפוש למשתמש.
 • לאחרונה הושקה גרסת ICQ6 המציעה פלטפורמת תקשורת אחת המאפשרת למשתמש מגוון תצורות תקשורת: העברת מסרים מידיים, שליחת הודעות SMS, וכן ביצוע שיחות טלפון קוליות ושיחות וידאו. פסקול התוכנה חודש ע"י הצמד המוזיקלי אינפקטד משרום. תכונות נוספות ב-ICQ6 כוללות Quick IM, כלומר אפשרות לשלוח מסר מידי מבלי לפתוח חלון שיחה, שירות "עקוב אחרי" ישירות לטלפון הנייד, שירות מולטי-צ'אט ותמיכת זלנגו [1], שפת האיורים שפותחה בישראל.

  ICQ מספקת היום לכלל המשתמשים מוצרים ושירותים נוספים אשר נועדו למקסם את חווית המשתמש, ביניהם

  1. ICQ TV - מגזין וידאו אונליין המיועד לבני נוער. המגזין משדר תכנים 24 שעות ביממה.
  2. ICQ SIM Card - כרטיס SIM לטלפון הנייד המאפשר למטיילים ברחבי אירופה לדבר בטלפון הנייד במחירי שיחה מוזלים.
  3. ICQ Game Center - פלטפורמת משחקים המאפשרת למשתמש לשחק מול משתמשים נוספים.
  4. ICQ2Go - עבור משתמשים המעוניינים להשתמש ב-ICQ במחשב בו התוכנה אינה מותקנת, או שקיים בו פייר-וול (חומת אש), נפתח שירות ICQ2Go, המשתמש בדפדפן (פורט 80) להתקשרות.

  מספר ה-UIN הוטבע ע"י חברת מיראביליס, כשמו של מספר המשתמש הנקרא באנגלית Universal Internet Number, או Unified Identification Number. כל משתמש מקבל UIN עם הרשמו. בניגוד לתוכנות מסרים מידיים אחרות, ב-ICQ האינפורמציה היחידה הקבועה למשתמש היא מספר ה-UIN שלו, למרות שניתן לחפש משתמשים אחרים על ידי כתובת המייל שעדכנו או על ידי על פרט אחר שעודכן על ידם המידע הציבורי שלהם. בנוסף יכול המשתמש לשנות את כל המידע על עצמו מבלי שייאלץ להירשם מחדש כיון ששינה את פרטיו.

  כתגובה לגניבות של מספרי UIN, או מכירה של מספרי UIN אטרקטיביים במיוחד, החלה חברת ICQ (משנת 1999 ואילך) לאחסן כתובות מייל הקשורות למספר UIN מסוים [2]. בצורה זו, אפשר לעיתים להחזיר מספרים שנגנבו אל בעליהם החוקיים.

  ICQ היא לא תוכנה חופשית, הקוד שלה לא פתוח והשימוש בה מותנה בצפייה בפרסומות (אם כי ישנן תוכנות פיראטיות המעלימות פרסומות אלו).

  קיימות תוכנות חלופיות חופשיות רבות, ביניהן:

  • Pidgin - תוכנה המשלבת רשימות מתוכנות שונות, ביניהן: MSN Messenger, AOL Messenger, IRC וכמובן ICQ
  • מירנדה IM - תוכנה המשלבת רשימות גם מתוכנות אחרות כגון: ICQ, MSN Messenger, AOL Messenger, IRC וכדומה. תוכנה עם תוספות רבות המאפשרים להתאים את התוכנה לפי צורכי המשתמש.

  מקור ויקיפדיה


 •  

  דני הוליווד  I  קאזה  I  ארץ נהדרת   I  רמזור  I  ערוצי טלוויזיה בשידור חי  I  טקסס הולדם פוקר  I  חשופים I ספרי ילדים

   כל הזכויות שמורות לאתר טיפסי © 2005 - 2012 , בפורטל טיפסי אפשר למצוא: אימיול להורדה , קאזה להורדה , שידור חי ערוץ 2 , שידור ישיר ערוץ 10 , שידורי ספורט , ארץ נהדרת , דני הוליווד , ערוץ 1 חיי , משחקים אונליין , הורדת תוכנות , מצלמות און ליין , שידורים אונליין , שידורים חיים , ערוץ 5 , אי סי קיו לפלאפון , מסנג'ר לסלולרי, מאגר ערוצי טלוויזיה בשידור ישיר , ערוצים למבוגרים , מצלמות און ליין , סרטים לצפייה ישירה , שידור ישיר , שידור חי של אירועים חשובים ועוד. במקרה של בעיה ניתן ליצור קשר כאן
  אימון כושר אישי ערוץ 2 שידור חי סרטי סקס סקס ישראלי אתר שובבות אתר רטובות

  eXTReMe Tracker